Susedia - info

13. ledna 2013 v 17:43 | Tina11 |  O seriálu

Susedia byli první situační komediální seriál na Slovensku. Byl to první seriál od 1989 na Slovensku, který měl velký úspěch. Původně měla být jenom jedna série v roce 2006, když velký divácký potenciál na sledovanosti v roce 2007 se natočili 2. a 3. série. 1. série se natáčela v domě kultúry Dúbravka v Bratislavě a poslední dvě série se natáčely v bratislavském studiu v Kolibě.

Susedia vysílala TV Markíza v letech 2006-2007

Susedia měli základy už v kabaretech "Twist", "Uragán" a "Hurikán", jejich autory jsou Peter Marcin a Andy Kraus. V kabaretech se objevovali postavy František Stromokocúr a jeho milá Zuzana, Lászlo Komárom a jeho milá Ildkó z rodného Maďarska. Diváci si tak rozhodli, že by chtěli Františka a Lászla více vídat. Tvůrci a TV Markíza se diváckému přání vyhovět a tyto postavy dali do samostatného komediálního seriálu. I když rodiny bydlí v jednom baráku a vedle sebe, jsou úplně rozdílní v temperamentu, názorech a životním stylu. Aby toho nebylo málo, v jejich příbězích se objevuje další sousedka Marta Sladká, ktertá vždy k nim vrthne jako neřízená střela a v tu nejvhodnější dobu.

V druhé sérii se můžeme setkat i s dětmi Františka a Lászla. Dcera Milka (rodiče František a Zuzana) a syn Gergely (rodiče Lászlo a Ildkó)

Jako úvodní píseň "Eště stále som tu ja" seriálu zaspíval Pavol Habera, napsal a složil hudbu Andy Ďurica

Hrají:
Peter Marcin - František "Fero" Stromokocúr
Zuzana Tlučková - Zuzana "Žužu" Stromokocúrová
Kristína Pírová - Milka Stromokocúrová
Andy Krasu - Lászlo Komárom
Viktória "Viki" Ráková - Ildikó Komárom
Tomáš Majláth - Gergely Komárom
Marta Sládečková - Marta Sladká
a další...

!! PROSÍM NEKOPÍROVAT, VLASTNORUČNÍ VÝROBA !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama